Design

GreenDrop vytvořila společně s předním českým designerem Jaroslavem Bejvlem jedinečný systém pěstování orchidejí. V celé produktové řadě se prolíná kvalita materiálů a jejich špičkové zpracování s přirozenou krásou pěstovaných orchidejí. Orchideje jsou epifyty, k jejichž růstu, tak jako v jejich přirozeném prostředí, je nutné poskytnout kořenům vysokou vzdušnou vlhkost, kterou květině poskytujeme pomocí speciálních výparníků umístěných vně systému. Celý systém simuluje prostředí pralesa, kde najdeme nejvíce druhů těchto krásných rostlin. Vychutnejte si krásu.

BULB

Um a zkušenosti českých sklářů vytvořily dominantu pěstebního systému „BULB“. Baňka tvořená šesti kruhovými otvory zajišťuje vynikající klimatické podmínky pro růst orchidejí. Stojan a nádobka na vodu s výparníkem jsou obráběny ručně, zákazník tak dostává unikátní výrobek, který propojuje lidskou zručnost s krásou přírody.

39 800 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí pro znázorněné provedení.
V případě požadavku na změny materiálů nás prosím kontaktujte.

GreenDrop s. r. o.

info@greendrop.cz
+420 725 840 092
Kapitána Jaroše 34/14
Svitavy 568 02
Czech Republic

GreenDrop

© Copyright GreenDrop s. r. o. 2017     l      www.greenwalls.cz     l      www.scandiamoss.eu    l    GreenDrop s. r. o. authorised European reseller of Scandiamoss

www.greenwalls.cz    
www.scandiamoss.eu


GreenDrop s. r. o. authorised European reseller of Scandiamoss

© Copyright GreenDrop s. r. o. 2017